KRABIČKY, TAŠKY A KRABIČKY

Balenie darčekov si často spájame hlavne s Vianocami a predvianočným časom. V priebehu celého roka je ale veľa iných príležitostí, kedy chceme svojich blízkych potešiť pekným darčekom. Či už sú to narodeniny, meniny, výročia alebo len darčeky pre radosť, dávame si záležať na ich výbere a inak by to nemalo byť ani u ich balenia.

Pokiaľ balenie darčekov nie je Vaša obľúbená činnosť, nezúfajte! U nás nájdete veľa vychytávok, ktoré Vám ušetria čas aj prácu a s výsledkom oslníte.

Na väčšie darčeky máme veľa papierových skladacích krabičiek. Jednoducho krabičku poskladáte, vložíte darček a priklopíte vekom, prípadne zaviažete mašličkou. Ukážkové darčeky za pár minút! Vyberať môžete z mnohých vianočných aj celoročných motívov a tiež z rôznych veľkostí.

Ešte ľahší spôsob predstavujú papierové tašky. Opäť môžete vyberať z rôznych vianočných aj celoročných motívov a veľkostí.

Úplnou vychytávkou sú potom uzatvárateľné darčekové tašky. Je to vlastne darčeková taška vylepšená o veko, vďaka ktorému ostane Váš darček dlhšie utajený a nevytratí sa moment prekvapenia.

Na drobnejšie darčeky je vhodné použiť niektoré z našich vreciekJutové a látkové vrecká sa krásne hodia napríklad na mikulášske balíčky. Sú z prírodných materiálov, a hlavne sú opakovane použiteľné – to je ich veľká výhoda.

Úplné drobnosti ako šperky alebo kozmetiku, môžete zabaliť do organzových vrecúšok rôznych farieb a veľkostí.


Všetky takto zabalené darčeky môžete ešte dozdobiť mašľoudrobnou dekoráciou alebo menovkou a zrazu je z Vás baliaci profesionál!