VEĽKÁ NOC

Veľká noc je naša srdcová záležitosť! Sú to sviatky jari, oslava života a slnka a hýri sviežimi farbami. A práve preto máme v tejto kategórii naozaj čo ponúknuť.

Jednou z našich najdôležitejších kategórií je nepochybne farbenie vajíčok. To k Veľkej noci jednoducho patrí a my sa staráme o to, aby s pri farbení vajíčok každý našiel to svoje.

Pre tých, čo neradi tvoria, máme jednoduché vychytávky, vďaka ktorým sú veľkonočné vajíčka hotové za pár minút. Skúsiť môžete napríklad samolepky na vajíčkazmršťovacie dekorácie alebo farby v tabletách.

Na svoje si prídu ale aj milovníci kreatívneho tvorenia. S našimi sadami si môžete vyskúšať veľa rôznych techník, ako vajíčko ozdobiť. Napríklad quilling alebo zdobenie semienkami.

Jar ale isto chceme privítať aj výzdobou domácnosti. Sliepočkykuriatkaovečky i zajačiky máme vo všetkých možných prevedeniach, veľkostiach aj farbách. Stačí si vybrať!

Rovnako aj okenné fólie bez lepidla, ktoré sa ľahko aplikujú, a ešte ľahšie odstraňujú. Neobsahujú lepidlo, na okno priľnú elektrostaticky, tým pádom po ich odlepení Vám na okne nezostanú žiadne nežiadúce stopy.