VIANOCE

Milujeme Vianoce! Rôzne štýly, farby a materiály, pre každého niečo! Nikdy nás neomrzia tradičné ozdoby z prírodných materiálov, ako je slama, abaka a juta.

Adventné vence na stôl i vianočné na dvere ponúkame v rôznych prevedeniach. Pre šikovné ruky máme všetko, čo je treba k ich výrobe, vrátane adventných sviečok.

A na okná naše dekoračné fólie alebo sneh v spreji, ktorým cez šablóny nastriekate kúzelné vianočné motívy.

Či už zdobíte voňavý živý stromček (v drevenom stojane) alebo máte stromčeky opakovane použiteľné, je treba na nich zavesiť ozdobyosvetlenie, a dozdobiť mašľami alebo reťazami a lametami.

A keď je hotová výzdoba, ešte zostáva zabaliť darčeky! Papierové darčekové taškyskladacie krabičky látkové vrecká Vám uľahčia prácu, samolepiace menovky sú skvelým pomocníkom!

Aj vône prispievajú k vytvoreniu vianočnej atmosféry. Zo starých čias si k nám našla cestu purpura, čo je zmes aromatických byliniek, ručne zbieraných v lesoch kolem Karlštejna. I františky a vonné tyčinky majú stále svojich priaznivcov. A bez prskaviek - ako vraví jedna česká pesnička - na Štědrý den nelze být!

Vonné vosky a oleje vo štýlovej aróma lampe potešia čuch aj zrak, pretože pri zapálení čajové sviečky svetlo presvecuje otvory a prispieva tak k útulnej vianočnej atmosfére.

Vo vianočných debničkách a kvetináčoch sa budú vynímať dekorácie na špajli alebo drôtiku. Existuje vec, na ktorú každý rok zabúdame, a predsa to bez nej nejde? Áno, sú to háčiky! U nás sa vybavíte na tie najkrajšie dni v roku od A do Z!